NA SOKOLOV ZA POLOVIC! Listopadové dvojutkání s Litoměřicemi a Sokolovem za zvýhodněnou cenu

Lukáš Bajgar, 27.10.2022
HC RT TORAX Poruba 2011 si pro všechny své příznivce připravil výhodnou akci na domácí zápasy hrané ve středu a ve čtvrtek 2. a 3. listopadu (s Litoměřicemi a se Sokolovem). Každý návštěvník utkání s Litoměřicemi dostane možnost zakoupit si lístek na Sokolov za polovinu! Plné vstupné pak bude 50 Kč a zvýhodněné za 30 Kč. Zaplňme RT TORAX ARENU na oba zápasy, s vámi se vždy hraje lépe. Akce neplatí pro návštěvníky jen zápasu se Sokolovem. Lístky bude možno zakoupit ve středu 2. listopadu na oba zápasy, nebo ve čtvrtek 3. listopadu při předložení lístku z utkání s Litoměřicemi, zvýhodněný lístek lze zakoupit jen na pokladně klubu.