Kanaďan Bitten v říjnu zářil, 10 bodů jej vyšvihlo do sestavy měsíce Chance ligy

Kanaďan Bitten v říjnu zářil, 10 bodů jej vyšvihlo do sestavy měsíce Chance ligy

Adam Bagar, 03.11.2021
Server hokej.cz pravidelně zveřejňuje ideální sestavu měsíce v Chance lize, za říjen se mezi nejlepšími útočníky objevil také Kanaďan v porubských službách Samuel Bitten. Gratulujeme!

21letá ofenzivní posila sice nezačala porubské angažmá podle představ, když v úvodních sedmi utkáních vyšla brankově naprázdno, ale od střetnutí na Slavii to pořádně rozbalila.

Samuel Bitten z posledních devíti vystoupení vytěžil deset kanadských bodů, blýskl se šesti góly a čtyřmi asistencemi. Nejvíc se mu dařilo ve Frýdku-Místku, kde řídil výhru 5:2 třemi body.

„Bitten zachránil Porubu od ještě většího průšvihu. Dával důležité góly, připravoval šance spoluhráčům a byla na něm vidět velká chuť,“ uvedl expert na Chance ligu Marek Hedbávný.

Z útočníků v říjnu váleli i Jestřáb Petr Mrázek a Drak Lukáš Žálčík, v obraně byli oceněni Filip Eliáš z Jihlavy a exporubský rys Jakub Teper, v brance pak vsetínský střelec Jakub Málek.

Tým měsíce:
SK Horácká Slavia Třebíč

Sestava měsíce:
Jakub Málek (Vsetín) – Jakub Teper (Frýdek-Místek), Filip Eliáš (Jihlava) – Lukáš Žálčík (Šumperk), Samuel Bitten (Poruba), Petr Mrázek (Prostějov)

A už jste četli Bittenův zajímavý příběh?

A co ohlas po dvougólovém derby s AZetem?

×
Dnes v 18:00 | Muži
HC Baník Sokolov
HC RT TORAX Poruba 2011
×
Dnes v 20:00 | Jun.
HC Chrudim
HC RT TORAX Poruba 2011