Hráči i fanoušci HC RT TORAX Poruba drží i v tíživé situaci spolu!

Klub, 15.02.2021
Hokej přináší spoustu příběhů – jak těch skvělých, tak těch obyčejných, ale i ty, při nichž se dokáží všichni stmelit a pomoci dobré věci. Jedním takovým je příběh o Danielce...

Mladé hokejistky a mladí hokejisté týmu HC RT TORAX tvoří správný kolektiv. Na trénincích i zápasech zažívají spolu mnoho radostných chvil a okamžiků, které jim určitě zůstanou v paměti i do pozdějších let, ne-li do dospělosti. Se svými trenéry jezdí společně například i na soustředění či jiné doprovodné akce. Na zápasech i některých těchto akcích se potkávají a poznávají navzájem s dalšími svými sourozenci či rodinnými příslušníky. Ti jim všem vzájemně fandí, povzbuzují, oslavují výhry či hledají slova povzbuzení při případné prohře. Život ale nepřináší jen radostné chvíle a to bohužel platí i pro dětský svět.

Standa, hráč ročníku 2010 má bezva starší sestru, Danielku, kterou všichni kluci z ročníku znají jako kamarádku-fanynku z mnoha zápasů. Když se kluci dozvěděli o nemoci své kamarádky, všichni jí bezprostředně popřáli uzdravení a projevili velkou podporu.

Rodiče malých hráčů se současně s trenérem Jiřím Trembáčem rozhodli pro Danielku uspořádat veřejnou finanční sbírku, která by rodičům pomohla překlenout i ztíženou finanční situaci vzniklou úhradou léčby a poskytování nezbytné péče.

Aby výtěžek sbírky byl co největší, do akce se zapojuje celý klub HC RT TORAX Poruba. Generální manažer Pavel Hinner podpořil účast ve sbírce všem ročníkům klubu, a to včetně prvoligového A týmu a také včetně okolních klubů.

Budeme velice rádi, když se do sbírky zapojí i fanoušci a příznivci hokeje, a to nejen ti porubští. Dnešní doba poznamenaná koronavirem je jistě těžká pro většinu lidí, ale i symbolicky poskytnutá částka určitě rodičům Danielky pomůže.

Děkujeme všem za případnou pomoc ve sbírce POMOZME DANIELCE VYHRÁT BOJ S RAKOVINOU. Zejména v těžké chvíli se pozná správné srdce hokejisty a jeho příznivce!