FOTOREPORTÁŽ: Trénink starší přípravky HC RT TORAX Poruba

Gabriela Juříková, 14.05.2021
Situace ve společnosti se pomalými kroky dostává do pomyslného normálu. Důkazem jsou už společné tréninky žáků nejen na hokejbalovém hřišti v Porubě.

Ve čtvrtek 13. května bylo od 16 hodin hřiště za Sokolovnou ve Vřesině obsazeno dětmi třetí a čtvrté hokejové třídy. „Po obědě jsme měli trénink na ledě v Jastrzębie," prozrazuje s pohledem na svěřence trenér Jiří Trembáč. A mezitím trenér třetí třídy Petr Rambousek sledoval útočnou akci ukončenou parádní gólem. Holky a kluci se mezi mantinely proháněli nejdříve hromadně, pak ve hře pět na pět, navzdory blížící se bouřce. Kdyby je z plochy trenéři neodvolali, proháněly by se děti i mezi kapkami deště.

Společný tréninkový dril se doufejme vrací do normálu a když to situace, resp. vláda, dovolí, porubská hokejová mládež nebude muset od 24. května za ledovou plochou jezdit za hranice republiky.