Do Poruby se ráda vracím, říká nejlepší gólmanka OH Klára Peslarová

Do Poruby se ráda vracím, říká nejlepší gólmanka OH Klára Peslarová

Lukáš Bajgar, 01.05.2022
První máj není jen lásky čas, ale také čas na zábavnou hokejovou přípravu v podání Jiřího Trembáče a dalších trenérů.

Ač jsou jednotlivé mládežnické soutěže minulostí, každý hokejista vždy rád uvítá možnost nazout brusle a sklouznout se na ledě.

V neděli 1. května se pod taktovkou Jiřího Trembáče po ledové ploše prohánělo několik desítek hokejových talentů. Oko pozorného diváka však zaujala mladá dívka na ledové ploše, která s úsměvem na tváři rozdávala jednu radu za druhou nastávajícím brankářům. „Jsem velice rád, že nám Klára pomáhá,“ těší oblíbeného trenéra Trembáče, „mladí brankáři si cení jejich zkušeností a rad a věřím, že si něco ze vzájemného setkání přenesou i do dalšího ročníku.“

O samotnou Kláru Peslarovou byl nejen mezi dětmi, ale i mezi rodiči velký zájem. Na fotografii s ní se stály fronty, nejlepší brankářka letošní olympiády trpělivě pózovala a vzpomínala na léta strávená právě na místním zimáku. „Vždy se do Poruby těším a ráda se sem vracím,“ těší Kláru Peslarovou možnost tréninku s budoucími nadějemi. „Jak píše slogan arény, tady jsme doma,“ uzavírá brankářka a s mobilem v ruce fotí selfie pod novou kostkou s logem HC RT TORAX.