COVID-19: Poruba odkládá nejbližší dva zápasy Chance ligy, termíny budou doplněny

Lukáš Bajgar, 18.01.2022
A-tým HC RT TORAX Poruba 2011 neodehraje nejbližší dva zápasy, juniorský výběr pak zase páteční zápas s Brnem.

Seniorský tým HC RT TORAX Poruba 2011 odkládá jak sobotní zápas s Přerovem, tak pondělní utkání se Sokolovem, prozatím na neurčito. Důvodem odkladu je koronavirová nákaza v družstvu Poruby a tým je tak v karanténním režimu. Jak informuje generální manažer Pavel Hinner: „Z důvodu dvanácti pozitivně testovaných hráčů antigenním testem byl na základě hygienických opatření proveden také PCR test, na jehož výsledky se čeká. Tým je v karanténním režimu a nejbližší utkání s Přerovem a Sokolovem neodehraje.“ Covid-19 se nevyhnul ani Přerovu, který je taktéž v karanténě.

Odklad zápasu se týká rovněž juniorského výběru Poruby, zatímco v neděli 16. ledna nesehráli zápas vinou onemocnění soupeře z Ústí nad Labem, v pátek 21. ledna je namísto zápasu s Brnem čeká další odklad. Soupeř je v karanténě.