BESEDA: Mentální trénink pro hokejisty 7. třídy HC RT TORAX Poruba

Lukáš Bajgar, 28.01.2023
Čtvrteční podvečer 26. ledna patřilo hráčů 7. třídy HC RT TORAX Poruba, pro které si tým RainFellows připravil besedu na téma Mentálního tréninku. Akce byla přínosná nejen pro hráče samotné, ale i pro přítomný realizační tým.

Ve čtvrtek 26. ledna uspořádal hokejový klub RT TORAX Poruba ve spojení s trenérkou a mentorkou RainFellows v rámci programu BrainBrush přednášku pro mladé hokejisty na téma Mentálního tréninku.

Mentorka Zuzana Zvěřinská uvedla žáky 7. třídy Poruby do problematiky, jak pracovat s myslí mladého sportovce. Jak je správně vést, udělat jim pořádek v hlavě a správně motivovat nejen během tréninku, ale zápasu samotného.

Akce tak navázala na přednášku, jež byla určena dorostencům a jež proběhla v srpnu minulého roku. Tehdy si ji trenér David Moravec velice pochvaloval a nově nabyté vědomosti ihned aplikoval na svůj tým. Trenéři a realizační tým 7. tříd tak nezůstane pozadu a bude se podílet na mentálním rozvoji mladých sportovců, aby se následně dostavila i zlepšená sportovní stránka.