Akci Den otců v Géčku ozdobila i autogramiáda hráčů A-týmu HC RT TORAX Poruba 2011

Gabriela Juříková, 21.06.2022
Třetí červnovou neděli se slaví Den otců a nákupní středisko Géčko jej oslavilo spolu s HC RT TORAX Poruba 2011 a FC Baník Ostrava. Oba týmy měly vyhrazeny časy na autogramiádu a navíc prostory k hernímu vyžití nejen dětí a otců, ale celých rodin. Střelbou na hokejovou bránu měli návštěvníci šanci vystřílet si permanentku na domácí zápasy HC RT TORAX Poruba 2011 nebo získat upomínkové předměty s logem klubu.

Šesti míčky sestřelit čtyři terče a „permice“ je doma! To byl úkol pro každého, kdo vstoupil mezi provizorní mantinely a chtěl získat volný vstup na domácí zápasy A-týmu Poruby. Návštěvníci/fanoušci trpělivě čekali na 16. hodinu, kdy začala autogramiáda HC RT TORAX Poruba 2011. Odchovanci porubského hokeje Tomáš Voráček, Vojtěch Střondala, Maxim Vehovský a brankář, který zázemí RT TORAX ARENY zná už také moc dobře, Daniel Dolejš se podepisovali přes hodinu a dvakrát se na svá místa vraceli, aby udělali radost ještě příchozím malým fanouškům.

Voucher na permanentku na sezónu 2022/2023 si vystříleli tři šťastlivci, kteří je věnovali svým přítomným maminkám. Samolepky, magnetky, klíčenky či puky jako přívěsek s logem HC RT TORAX získalo bezmála sto střílejících.