POJĎ PORUBAT KREV 2023: Daruj krev, a pokud jsi prvodárce, vrať se domů s permicí

Lukáš Bajgar, 24.05.2023
Stejně jako i v předešlém roce, navazuje HC RT TORAX Poruba na spolupráci s Krevním centrem v Ostravě-Porubě. A vy můžete být opět u toho a navíc si domů přinést permanentní vstupenku!

Úspěšná spolupráce hokejistů HC RT TORAX Poruba a Krevního centra v Ostravě-Porubě nadále pokračuje a bude nosným pilířem bohulibé součinnosti po celou sezonu 2023/2024.

Ve středu 31. května 2023 půjdou hráči A-týmu darovat opět krev a hokejový klub si připravil pro všechny fanoušky motivační akci, jak překonat strach a stát se také dárcem.

Prvních dvacet prvodárců, kteří projdou sítem a krev fakticky darují, a zároveň jsou fanoušky klubu HC RT TORAX Poruba a kteří zavítají 31. května do Krevního centra darovat krev, obdrží permanentku na ligový ročník 2023/2024!

Neváhej a daruj. POJĎ PORUBAT KREV.