V gólové přestřelce ztratili junioři vedení v prvních pěti minutách třetí třetiny

20.08.2015, Gabriela Juříková

Ve středečním odpoledni si porubští junioři zajeli odehrát přípravné utkání do nedaleké Opavy. Ke konci první třetiny smazali jednobrankové manko, aby si po přestávce vystříleli tříbrankové vedení. Jenže poté se něco v týmu zvrtlo a domácí těsně před druhou přestávkou snížili a v prvních pěti minutách třetí třetiny skóre otočili ve svůj prospěch. Za stavu 6:4 RT TORAX snížil, ale Opavští si vedení již nenechali vzít a deset vteřin před koncem zápasu ještě přidali sedmý gól. Z pěti porubských gólů dal dva kapitán Matěj Štěpán, dvě přihrávky zaznamenal Adam Kropka. Další utkání je na programu v pátek 21. srpna od 12:15 v Havířově.

Přípravné zápasy juniorů - přát. st 19.8.15:30
Hokejový klub Opava
7:5(1:1, 1:3, 5:1)
Branky a nahrávky: 4. Hon (Borowský), 40. Rousek (Cygal), 41. Borowský (Rousek, Černý), 42. Krupa (Hlista), 45. Ruby (Klapetek), 51. Krupa (Hon), 60. Rousek – 17. Šustala (Korec), 23. Mládek (Boháč), 28. Štěpán (Kropka), 32. Gola P., Mládek), 53. Štěpán (Kropka). Vyloučení: 4:6. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 1:0, 1:4, 6:4, 6:5, 7:5.
Hokejový klub Opava: Drnda (Marek) – Rohovský, Klapetek, Ruby, Krupa, Hlista, Hon, Rousek, Cygal, Klement, Rybka, Černý, Borowský, Pražák
HC RT TORAX Poruba: Zavadil (Klein) – Štěpán, Hranoš, Halška, Široký, Boháč, Ščurek – Hudec, Csabala, Kurnik, Kropka, Šustala, Nardelli, Korec, Bialoň, Gola P., Mládek