V Přerově juniorům zápas nevyšel, zbrzdila je vyloučení

01.12.2019, Gabriela Juříková

REDSTONE Extraliga přešla do druhé poloviny soutěže. Ve 22. kole bojovali o body porubští junioři v Přerově. Třetí pokus s nepříjemným soupeřem byl do 24. minuty utkání díky Janu Žídkovi nerozhodný, pak dostali Zubři zápas pod svou kontrolu a do druhé přestávky šli s dvoubrankovým náskokem. Druhý gól Poruby vstřelil Michal Morávek. Ze strany hostů to bylo ale v neděli 1. prosince vše. Domácí ve třetí části zápasu přidali ještě dva góly za výhru 6:2. Juniory HC RT TORAX od lepšího výsledku zabrzdily vyloučení ve třetím dějství, která na druhou stranu ubránili. Pawlas pochytal 32 střel.

REDSTONE Extraliga juniorů - Východ - 22.kolo ne 1.12.13:00
HC ZUBR Přerov
6:2(1:0, 3:2, 2:0)
Branky a nahrávky: 11. Kuba (Šimanský, Minář), 27. Dřímal (Borot, Zmeškal), 28. Mynář (Kuba), 38. Borot (Zmeškal, Hradil), 47. Takáč (Kolařík, Petr), 50. Borot (Zmeškal) – 24. Žídek (Brodek, Havlík), 31. Morávek (Häring). Rozhodčí: Novotná – Novotný, Pippal. Vyloučení: 4:8. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 128. Střely na branku: 38:21. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1, 3:2, 6:2.
HC ZUBR Přerov: Lekeš – Gréč, Dřímal, Takáč, Moučka, Šabršula – Rozsahegyi, Zmeškal, Šimanský, Mynář, Vohrabal, Fencl, Hradil, Dvořáček, Borot, Kuba, Petr, Kolařík
HC RT TORAX Poruba: Pawlas – Debnár, Havlík, Topolanský, Mrozek, Pitucha, Zajíc – Häring, Stodůlka, Žídek, Pavlík, Brodek, Barčák, Benka-Rybár, Anlauf, Morávek