Utkání ve Vsetíně zdramatizovali na poslední chvíli! I prémiový bod putuje do Poruby

22.02.2015, Gabriela Juříková

17. kolo nadstavby skupiny o udržení ELIOD extraligy mladšího dorostu odehrál výběr RT TORAX Poruba na ledě Vsetína. A nezačal vůbec špatně, když první třetinu vyhrál díky brance Mrvy. Domácí však druhé dějství měli ve své režii a třemi góly zápas otočili. Kamil Klíma do přestávky manko snížil a ve třetím dějství, kdy Vsetínští vedli již 4:2, další trefou snižoval a 55. vteřin před koncem třetí třetiny přihrával na vyrovnávací branku Havránka. A když prodloužení vítěze neurčilo, opět byl u toho Klíma, který rozhodl v nájezdech svou třetí zápasovou trefou o zisku prémiového bodu pro Porubu, která se snaží o záchranu nejvyšší soutěže, ale její šance jsou jen v teoretické rovině.

ELIOD extraliga mladšího dorostu - 35.kolo ne 22.2.13:00
4:5sn(0:1, 3:1, 1:2 - 0:0)
Branky a nahrávky: 21. Kristek (Klímek, Ondračka), 23. Hrňa (Nadymáček), 25. Fajkus (Ondračka, Kristek), 51. Kamas (Gorás, Hrňa) – 13. Mrva (Bochnak), 37. Klíma (Voznička Marek), 53. Klíma (Střondala), 60. Havránek (Střondala, Klíma), rozhodující nájezd Klíma. Rozhodčí: Škrobák – Kurtin, Smilek. Vyloučení: 3:6. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 83. Střely na branku: 34:27. Průběh utkání: 0:1, 3:1, 3:2, 4:2, 4:5.
VHK ROBE Vsetín: Kořének – Mikulenčák, Nadymáček, Ondračka, Kamas, Kollár – Cabák, Zetocha, Paroušek, Hrňa, Kristek, Klímek, Gorás, Fajkus, Vilém, Štědrý
HC RT TORAX Poruba 2011: Mrázek – Balcárek, Kroček, Glumbík, Dobeš, Pliska – Voznička Marek, Vojtášek, Žídek, Havránek, Střondala, Takáč, Klíma, Mrva, Plachý, Anlauf, Bochnak, Dlouhý, Zicháček, Voznička Martin