Třikrát vedli, v nájezdech pak starší dorostenci na Olomouc neměli

19.08.2014, Gabriela Juříková

Po sérii mezinárodních kláních sehráli starší dorostenci RT TORAXu přípravné utkání s hráči Olomouce. Na úvodní branku čekali diváci do patnácté minuty, kdy Šoustala překonal Ondřej Konečný. V druhém dějství se dvakrát prosadil s Vilčkovou pomocí Matyáš Holub. Jenže na každou porubskou branku našli Kohouti odpověď, takže po šedesáti minutách hry, za stavu 3:3, o vítězi rozhodovaly nájezdy, které lépe vyšly hostům. Další porce přípravných zápasu čeká starší dorostence RT TORAXu od čtvrtku 21. srpna na mezinárodním turnaji IS Sports Cup 2014 hraném na Zimním stadionu Poruba. Rozpis utkání bude znám ve středečních večerních hodinách.

Přípravné zápasy staršího dorostu - přát. út 19.8.13:45
HC Olomouc
3:4sn(1:0, 2:2, 0:1 – 0:1)
Branky a nahrávky: 15. Konečný, 31. Holub (Vilček), 39. Holub (Vilček, Csabala) – 27. Marek (Kuba), 38. Marek (Kuba, Kolovrátník), 56. Beier (Zabloudil, Kuba). Rozhodčí: Urbánek – Janda L., Kořistka. Vyloučení: 4.6. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 55. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:4.
HC RT TORAX Poruba 2011: Škoda – Jendruš, Boháč, Široký, Olšr, Prokeš, Skokan, Šípek, Prepsl – Dang, Holub, Nardelli, Vospálek, Csabala, Šustala, Irgl, Malát, Bialoň, Horváth, Stupka, Vilček
HC Olomouc: Šoustal (31. Pospíšil) – Škoda, Štreit, Spurný, Kolovrátník, Kalis, Mrva, Řečinský, Horák, Beier, Zabloudil M., Kuba, Marek, Machálek, Malý, Zabloudil Z., Podlaha, Říčka