Střelecky nejvyrovnanější druhá třetina rozhodla o vítězství domácího Warrioru

18.01.2015, Gabriela Juříková

Po skvělém výkonu na domácím ledě proti Havířovu, kdy všem dokázali, že to se záchranou extraligové příslušnosti ještě nezabalili, jeli mladší dorostenci v sobotu 17. ledna do Brna, kde sehráli další důležitý zápas na ledě Warrioru. V první třetině hosté smazali dvoubrankové vedení gólem Marka Havránka, ale v prostřední, střelecky nejvyrovnanější, třetině v poměru 16:12 se domácímu týmu podařilo vsítit tři góly a vypracovat si vedení 5:1. RT TORAX Poruba ve třetím dějství brankou Vojtěcha Střondaly skóre jen korigoval a poslední slovo měl Warrior, který nakonec vyhrál 6:2. Nyní mají dorostenci dvanáctidenní zápasovou přestávku, až 30. ledna sehrají duel doma se Vsetínem.

ELIOD extraliga mladšího dorostu - 29.kolo so 17.1.13:45
HCM Warriors Brno
6:2(2:1, 3:0, 1:1)
Branky a nahrávky: 11. Bocián (Dufek, Chalupa), 16. Jurnečka (Macháň, Malý), 26. Kunst (Jurnečka), 28. Dufek (Bocián, Chalupa), 31. Chalupa (Rafaj, Dufek), 57. Mudrych (Dufek) – 17. Havránek (Střondala, Žídek), 47. Střondala (Havránek). Rozhodčí: Slavka – Lainka, Paulík. Vyloučení: 5:7. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 41. Střely na branku: 40:27. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 5:1, 5:2, 6:2.
HCM Warriors Brno: Holík – Daněk, Miloš, Jurnečka, Pípa, Kuchař, Rafaj – Mudrych, Kunst, Macháň, Jedlička, Růžička, Karpíšek, Chalupa, Dufek, Malý, Bocián
HC RT TORAX Poruba 2011: Mrázek (Remiáš) – Pitucha, Balcárek, Kroček, Dobeš, Pliska, Zicháček – Vojtášek, Žídek, Havránek, Střondala, Takáč, Klíma, Plachý, Bochnak, Dlouhý, Voznička Martin