Starším dorostencům vyšly v Opavě závěry dvou třetin a vyhráli tak i v odvetě

21.08.2015, Gabriela Juříková

Přípravy na novou sezónu jsou v plném proudu a starším dorostencům se jako prvním nezadržitelně blíží její ostrý start. Nedávno si zahráli na turnaji ve Vítkovicích a před víkendovým turnajem v Havířově si zajeli v pátečním odpoledni k odvetě do Opavy. První branku utkání a zároveň i v drese Poruby vsítil v přesilovce Lukáš Prepsl. Domácí pak dvěma brankami skóre otočili, jenže RT TORAX Poruba v druhém dějství udělal totéž, když využil další přesilovku a ještě skóroval vteřinu před sirénou. Ve třetí třetině byl pět minut před koncem nerozhodný stav, ale závěr patřil opět hostům a vyhráli 6:5. V sobotu 22. srpna v 9 hodin rozehrají svěřenci trenéra Rambouska první zápas turnaje s domácím Havířovem.

Přípravné zápasy staršího dorostu - přát. pá 21.8.13:15
Hokejový klub Opava
5:6(2:1, 2:3, 1:2)
Branky a nahrávky: 10. Hladoník (Fedor), 17. Hladoník (Lelek), 32. Fedor (Hladoník), 34. Blecha (Hladoník), 55. Blecha (Fedor – 9. Prepsl (Krupa), 27. Klíma (Irgl), 40. Malát (Krupa), 40. Klíma (Plachý), 52. Holub (Krása), 60. Plachý (Malát). Vyloučení: 7:5. Využití: 1:3. V oslabení: 0:0. Diváci: 34. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:2, 4:2, 4:5, 5:5, 5:6.
Hokejový klub Opava: Mocher – Kupka, Mar, Lelek, Konečný, Fedor, Kažimír, Pělucha, Blecha, Hladoník, Cibulka, Timko, Adamczyk, Bitomský, Hilšer
HC RT TORAX Poruba: Remiáš (Škoda) – Skokan, Vondál, Prepsl, Krása, Balcárek, Dobeš, Jendruš, Pliska – Holub, Malát, krupa, Irgl, Stach, Vospálek, Klíma, Žídek, Plachý, Veselý, Voznička, Timura