Starší dorost ve Vítkovicích předvedl bojovný hokej, střelecky se nadále trápí

31.10.2014, Gabriela Juříková

V prvním vzájemném utkání na domácím ledě Vítkovice Porubu jednoznačně převálcovali čtrnácti brankami, ale v tomto duelu to už tak jednoduché neměly. V čase 0:22 při první akci překonaly gólmana Marcela Škodu poprvé, ale pak jeho brankoviště dobývaly plných šestadvacet minut, kdy v rychlém sledu přidaly dvě přesné trefy, ve třetí třetině pak využily početní výhodu. RT TORAX nebyl horším týmem, jen neproměňoval nabízené šance a možnosti a ani přesilovky. V produktivitě prohrál 0:4, v bojovnosti a nasazení se soupeři vyrovnal. První listopadovou sobotu budou starší dorostenci Poruby hostit od 13:30 v mrazivé hale aktuálně šestou Olomouc a připraven bude i textový přenos.

RAKO Extraliga staršího dorostu - 18.kolo pá 31.10.17:00
HC Vítkovice Ridera
4:0(1:0, 2:0, 1:0)
Branky a nahrávky: 1. Slánský (Malina), 28. Maxner (Šala), 29. Danielčák (Raška), 57. Štěpánek (Gabrhelík, Stupka). Rozhodčí: Koziol – Moravec, Smilek. Vyloučení: 4:3. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 122. Střely na branku: 38:29. Průběh utkání: 4:0.
HC Vítkovice Ridera: Šimeček – Gabrhelík, Veřmířovský, Štěpánek, Ďurkáč, Krčmář, Bartek – Franz, Raška, Malina, Maxner, Toman, Vondál, Gřesík, Slánský, Stupka, Danielčák, Hartmann, Šala
HC RT TORAX Poruba 2011: Škoda – Olšr, Široký, Boháč, Pažický, Prokeš, Prepsl, Bijota – Šustala, Konvička, Dang, Csabala, Malát, Dohnal, Nardelli, Konečný, Žídek, Horváth