Starší dorost posílen juniory nestačil na třinecké mistry

28.08.2015, Gabriela Juříková

Mimořádné přípravné utkání sehráli starší dorostenci v pátek 28. srpna od 11 hodin v třinecké staré Werk Aréně. Posíleni o šest juniorů, aby byli konkurence schopni třineckým mistrům, se zdálo v šesté minutě zápasu jako dobrý tah. Gólovou listinu totiž otevřel obránce Lukáš Prepsl, ale to bylo ze strany hostů vše. Pak už lovil puky z brány jen porubský gólman. Po ještě hratelném výsledku z první třetiny (3:1) nedokázali Porubští zastavit útočná třinecká komanda a Ocelářské pušky se nakonec zastavily na čísle jedenáct. Šest juniorů na soupisce HC RT TORAX Poruba prohrálo svůj mini souboj 0:7!

Přípravné zápasy staršího dorostu - přát. pá 28.8.11:00
HC Oceláři Třinec
11:1(3:1, 4:0, 5:0)
Branky a nahrávky: 13. Przybyla (Lacka), 14. Radzienciak (Przybyla, Mach), 29. Hladonik (Mach), 32. Przybyla (Mach), 34. Przybyla (Molin), 40. Najsar (Lacka, Mach), 42. Vochozka (Valíček), 53. Kalus (Imrich), 54. Przybyla (Lacka, Mach), 56. Vochozka (Hladonik), 57. Kalus (Przybyla, Mach) – 7. Prepsl (Krása). Vyloučení: 5:3. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 49. Průběh utkání: 0:1, 11:1.
HC Oceláři Třinec: Ovčaří (Loubal) – Radzienciak, Hrachovský, Imrich, Brabec, Valíček, Krzak, Marguš, Klocek – Mach, Przybyla, Lacka, Kalus, Hladonik, Vochozka, Plitko, Najsar, Molin, Kvasnica
HC RT TORAX Poruba: Bayer (Škoda) – Široký, Vondál, Halška, Boháč, Prepsl, Skokan, Krása, Prokeš – Csabala, Klíma, Šustala, Stach, Bialoň, Holub, Malát, Vospálek, Irgl, Žídek, Dang