Porubský dorost uspěl i v odvetě, Opavě znovu nasázel devět branek

29.08.2019, Patrik Rošič

Den po zápase s Opavou na porubském ledě se oba týmy následující den opět postavily proti sobě na modrých čarách. Tentokrát na ledě Opavy. Dorostenci s hráči deváté třídy pod vedením trenéra Suchánka navázali na výhru z Ostravy a nasázeli domácím opět devět kousků. V padesáté první minutě ukončil střelecký kolotoč Oliver Hradil, který se prezentoval hattrickem. Porubští se tedy ve dvou dnech s Opavou blýskli parádním skóre 18:5!

Přípravné zápasy dorostu - 12.kolo st 28.8.
Hokejový klub Opava
HC RT TORAX Poruba
Branky a nahrávky Poruby: 8. Kalužík J. (Pasek), 11. Kalužík T., 24. Hradil, 34. Szcesnik (Konečný), 36. Macias Krz. (Kovalčík), 48. Vehovský, 50. Kovalčík (Vehovský), 51. Hradil (Vehovský), 51. Hradil. Vyloučení: 1:3. Bez využití. Průběh utkání: 0:4, 1:4, 1:5, 4:5, 4:9.
Hokejový klub Opava: Schwan (Josifidis) – Fišara, Brančík, Haničák, Vojtovič, Glos, Rychtr – Kaleta, Elze, Prokeš, Vendelín, Chudoba, Hartman, Nádeníček
HC RT TORAX Poruba: Drabčík (40. – 43. Chylík) – Michalčík, Kalužík T., Szcesnik, Činčala, Konečný, Kalužík J., Janeček, Vehovský, Macias Krz., Kovalčík, Černý, Križ, Stodůlka, Hradil, Petruška, Hlavatý, Pasek, Borkovec