Bodová šňůra pokračuje, porubští junioři si smlsli také na brněnském Warrioru

21.10.2014, Gabriela Juříková

Třetí říjnovou neděli bylo v lize juniorů na programu jedenácté kolo, ale svěřenci trenéra Bahníka odjížděli do Brna teprve k devátému utkání. Střelecké hody odstartovali v jedenácté minutě, kdy během čtyř minut vsítili čtyři branky a donutili domácí k výměně gólmanů. Ve druhé i třetí části zápasu přidali po dvou přesných trefách a gólman Šrámek dvakrát inkasoval. Střelecky nejvíc se prosadili dvěma góly Josef Fibrich a Patrik Gola, svůj premiérový gól vsítil Martin Stoklásek a první body si připsal taky Matúš Gálik. Ve středu 22. října na ledě Prostějova budou junioři od 17:30 hodin dohrávat zápas z devátého kola a v případě výhry budou na vedoucí Vsetín ztrácet jediný bod.

Liga juniorů - 11.kolo ne 19.10.11:30
HCM Warriors Brno
2:8(0:4, 1:2, 1:2)
Branky a nahrávky: 27. Fábry (Mytiska), 52. Nossek (Polzer) – 11. Gola R. (Smrčka), 13. Mládek, 15. Gola P. (Kropka), 15. Fibrich (Rataj), 26. Pobuta (Gálik), 32. Stoklásek (Havránek, Gola R.) 44. Fibrich (Smrčka, Hranoš), 48. Gola P. (Gálik). Rozhodčí: Dědek – Klein, Kříž. Vyloučení: 3:8, navíc Švejda (WBR) OK. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 34. Průběh utkání: 0:5, 1:5, 1:8, 2:8.
HCM Warriors Brno: Holub (15. Maloch) – Mytiska, Malíř, Marcello, Huml, Ščerban, Švejda, Abadžiev, Křenek, Nohel, Fábry, Růžička, Staněk, Zechmeister, Polzer, Nossek, Kment, Kazlepka, Jelínek.
HC RT TORAX Poruba 2011: Šrámek – Pobuta, Štěpán, Gálik, Ryška, Hranoš, Kropka – Gola P., Gola R., Kurnik, Stoklásek, Fibrich, Rataj, Mládek, Smrčka, Holaň, Havránek.