Mladší dorostenci zabojovali a v závěru smazali třígólové manko. Nájezdy patřily Opavě

20.09.2014, Gabriela Juříková

V předchozím kole získali mladší dorostenci první body a pro další si zajeli do nedaleké Opavy. V sedmé minutě proměnili první přesilovku a šli do vedení. Jenže Slezané v dalších jedenácti minutách utkání vzali do svých rukou a čtyřmi brankami skóre otočili. Vedení domácí udrželi do padesáté minuty, kdy se režii zápasu ujal RT TORAX a v sedmi minutách třemi přesnými střelami vyrovnal. Jelikož v prodloužení rozhodující gól nepadl, o vítězi rozhodly nájezdy. Druhý bod získala domácí Opava. Na získání cenného bodu se podílel samozřejmě celý tým, ale do střelecké listiny se zapsali Dobeš, Střondala, Žídek a vyrovnával Kamil Klíma.

ELIOD extraliga mladšího dorostu - 5.kolo so 20.9.11:00
Hokejový klub Opava
5:4sn(4:1, 0:0, 0:3)
Branky a nahrávky: 8. Blecha (Frydrych), 10. Frydrych (Kvasnica), 18. Kvasnica (Adamczyk, Vojtovič), 19. Blecha (Frydrych, Hladoník) 65. rozhodující nájezd Kvasnica – 7. Dobeš (Balcárek, Střondala), 50. Střondala (Žídek, Balcárek), 54. Žídek (Voznička), 57. Klíma (Střondala, Dobeš). Rozhodčí: Jeřábek J. – Kroček, Lasák. Vyloučení: 7:3. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 102. Střely na branku: 25:35. Průběh utkání: 0:1, 4:1, 4:4, 5:4.
Hokejový klub Opava: Mocher – Kroček, Mar, Lelek, Tůček, Thiel, Hadamczik – Pělucha, Blecha, Frydrych, Hudečka, Hladoník, Kvasnica, Adamczyk, Bitomský, Beránek, Vojtovič
HC RT TORAX Poruba 2011: Remiáš – Balcárek, Kotouček, Kroček, Glumbík, Dobeš, Pliska – Voznička, Žídek, Havránek, Střondala, Takáč, Klíma, Mrva, Plachý, Bochnak