Mladší dorostenci ve Vítkovicích dvakrát vedli, ale z vítězství se neradovali

19.10.2014, Gabriela Juříková

Po čtyřech prohrách v řadě, i když jedna byla po nájezdech, sahali mladší dorostenci v jedenáctém kole ELIOD extraligy na ledě Vítkovic po třech bodech. První gól zápasu a zároveň i první do statistik Arnošta Plachého padl ve třetí minutě. Domácí vyrovnali Malíkem až po třinácti minutách, jenže RT TORAX Poruba se ve druhé třetině opět ujal vedení brankou Martina Plisky, který se v kanadském bodování dotáhl na Vladimíra Dobeše. Vítkovice brzy po druhé výměně stran skóre srovnaly brankou Cháni a osm minut před koncem zápasu Pastor zařídil domácím vedení, na které hosté nenašli odpověď a po dobře rozehraném utkání odjeli z Vítkovic bez bodu.

ELIOD extraliga mladšího dorostu - 11.kolo ne 19.10.13:00
HC Vítkovice Ridera
3:2(1:1, 0:1, 2:0)
Branky a nahrávky: 16. Malík (Vondál, Sojka), 41. Cháňa (Vondál), 52. Pastor (Gřesík, Baláž) – 3. Plachý (Bochnak), 27. Pliska (Žídek). Rozhodčí: Krenželok T. – Zicháček, Cirkl. Vyloučení: 1:1. Využití: 0:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 126. Střely na branku: 39:26. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 3:2.
HC Vítkovice Ridera: Juránek (31. Kardinál) – Kaláb, Malík, Ficek, Kučera, Juřena, Stareček – Richtár, Žemba, Kylnar, Vondál, Cháňa, Pastor, Baláž, Urban, Gřesík, Sojka
HC RT TORAX Poruba 2011: Mrázek – Balcárek, Kotouček, Kroček, Glumbík, Dobeš, Pliska – Voznička Marek, Žídek, Střondala, Takáč, Klíma, Mrva, Plachý, Bochnak, Dlouhý, Voznička Martin