Mladší dorostenci nestačili na posílený Vsetín, od posledního místa je dělí už pouhý bod

28.10.2014, Gabriela Juříková

Souboj o důležité body se odehrál na Lapači. Poslední Vsetín znatelně posílil soupisku hráči z nedalekého Zlína a od prvních minut to bylo znát. Poruba podcenila vstup do utkání a v jedenácté minutě už ztrácela tři góly, když domácí využili dvě přesilovky. V prostřední části utkání se podařilo Marku Havránkovi dvěma góly vsetínské vedení snížit, ale zásadním zlomem zápasu byla nevyužitá pětiminutová přesilovka. Vsetín si jednobrankové vedení pojistil další brankou pět minut před koncem třetí třetiny a po výhře ztrácí na RT TORAX v tabulce pouhý bod. Další utkání čeká porubské mladíky v neděli 2. listopadu doma s Opavou.

ELIOD extraliga mladšího dorostu - 13.kolo út 28.10.15:00
4:2(3:0, 0:2, 1:0)
Branky a nahrávky: 7. Vilém, 9. Jenáček (Koňařík, Nadymáček), 11. Klímek (Ondračka, Nadymáček), 55. Klímek (Ševčík) – 24. Havránek, 28. Havránek (Střondala). Rozhodčí: Husička – Škrobák, Zetocha. Vyloučení: 4:6, navíc Koňařík (VSE) 5+OK. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 110. Střely na branku: 27:24. Průběh utkání: 3:0, 3:2, 4:2.
VHK ROBE Vsetín: Kořének – Mikulenčák, Ondračka, Nadymáček, Kollár, Jenáček, Ševčík – Koňařík, Sedláček, Hrňa, Kristek, Klímek, Půček, Zetocha, Paťava, Paroušek, Fajkus, Vilém
HC RT TORAX Poruba 2011: Remiáš (11. Mrázek) – Balcárek, Kotouček, Kroček, Dobeš, Markovič, Pliska – Hasaj, Žídek, Havránek, Střondala, Takáč, Klíma, Mrva, Plachý, Bochnak, Dlouhý