Mladší dorost hledá střeleckou produktivitu, v přípravě nestačil na Opavu

18.08.2017, Gabriela Juříková

Porubské mladší dorosty se pro páteční utkání v Opavě spojily, ale ani to nepřineslo gólovou produktivitu. Před polednem 18. srpna rozehráli Porubští zápas se Slezanem a do dvanácté minuty držely obě mužstva nerozhodný stav. V osmi minutách první třetiny si domácí tým vybudoval tříbrankový náskok, který až v devětatřicáté minutě pojistil čtvrtou brankou. Po druhé výměně stran Poruba vzdorovala polovinu třetiny. Pak ale lovila ze své sítě další tři puky. Dvakrát se trefil Lukáš Horný, čímž zkompletoval hattrick. Mladší dorostenci HC RT TORAX Poruba ani v tomto utkání nedokázali dostat kotouč za brankářova záda a mají na kontě již třetí utkání bez gólu. Vše může být jinak po zápase na Lapači 24. srpna od 15 hodin.

Přípravné zápasy mladšího dorostu - přát. pá 18.8.11:30
Hokejový klub Opava
7:0(3:0, 1:0, 3:0)
Branky a nahrávky: 12. Trávníček (Beneš), 15. Beneš (Trávníček), 20. Horný (Pachula), 39. Trávníček (Beneš, Hon), 52. Horný (Fědor), 58. Horný (Římský), 60. Římský. Rozhodčí: Klapetek – Boháč, Fajkus. Vyloučení: 1:3. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 55. Průběh utkání: 7:0.
Hokejový klub Opava: Glabasna (30. Zamazal) – Horný, Tomsa, Římský, Šimon, Černý, Zelenka, Beneš, Hon, Trávníček, Pomp, Pachula, Fědor, Adamczyk, Lhotský, Nádeníček, Hartmann, Fišara
HC RT TORAX Poruba: Števanka – Hlaváč, Gelnar, Grendziok, Macias Kacper, Sztefek, Prepsl – Stibor, Pavlík, Halata – Kubalák, Hlavam, Prokeš – Zeman, Rischtar, Macias Krzystof