Juniorská mašina šlape dál! Uničovu nadělila osm gólů a už 151 minut neinkasovala

28.09.2014, Redakce

Porubští junioři nabrali hned z kraje sezony famózní formu. Poté, co si poradili postupně s Havířovem, Přerovem a Hodonínem, zdolali také houževnatého nováčka z Uničova. A co víc, své gólové konto si vylepšili o dalších osm přesných tref do černého. Činili se hlavně čtyřbodoví Jonáš Mládek a Patrik Gola, kteří po bezbrankové úvodní třetině režírovali porubskou smršť. RT TORAX tak prochází soutěží dál bez ztráty kytičky a už dlouhých 151 minut neinkasoval! Tomáš Mizera si dvakrát v řadě připsal do statistik čisté konto. Skvělou formu může porubská juniorka potvrdit už v nedělním šlágru kola se Vsetínem. Ten je na programu v tradičních 13:30.

Liga juniorů - 5.kolo pá 26.9.16:15
HC Uničov
0:8(0:0, 0:3, 0:5)
Branky a nahrávky: 25. Smrčka (R. Gola, Štěpán), 29. Mládek (Kropka, P. Gola), 40. P. Gola (Bartoň), 46. Mládek (Bartoň, P. Gola), 47. Rataj (Schwarz, Pobuta), 54. Pobuta (Rataj), 55. Kurnik (R. Gola), 55. Charvát (P. Gola, Mládek). Rozhodčí: Kika – Nazad, Zedník. Vyloučení: 5:6. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 44. Průběh utkání: 0:8.
HC Uničov: Kořalka – Zelený, Navrátil, Kolařík, Gatěk – Spěvák, Nedopil, Stryk, Hromádka, Wind, Hodulák, Evjak, Kubíček, Janík.
HC RT TORAX Poruba 2011: Mizera – Ryška, Kropka, Baca, Štěpán, Charvát, Soukal, Hranoš – Rataj, Schwarz, Pobuta – R. Gola, Smrčka, Kurnik – P. Gola, Mládek, Bartoň.