Junioři z nedělního utkání v Opavě přivezli další výhru

25.11.2014, Gabriela Juříková

Předposlední utkání základní části ligy juniorů sehrál nejstarší porubský výběr v nedělním odpoledni na ledě aktuálně osmého týmu tabulky Opavě. RT TORAX v deváté minutě zaznamenal Havránkem první zápis do střelecké listiny, ale během následujících šesti minut domácí dvěma trefami skóre otočili. Hosté v patnácté vteřině druhé třetiny vyrovnali gólem Baci z přesilovky. Jenže Slezané pak proměnili dvojnásobnou početní výhodu a z pokračujícího tlaku se v polovině zápasu dostali do vedení. V další půli utkání vládli hosté. Fibrich vyrovnával a Jakub Schwarz dvěma trefami strhl vedení na stranu Poruby. V dalších deseti minutách se stav nezměnil a tak si RT TORAX odvezl výhru 6:4.

Liga juniorů - 21.kolo ne 23.11.15:30
Hokejový klub Opava
4:6(2:1, 2:4, 0:1)
Branky a nahrávky: 12. Hon (Klapetek, Slavík), 15. Rybka (Ondruch, Klapetek), 22. Blaževič (Rybka), 24. Rousek (Hlista, Fedor) – 9. Havránek (Smrčka), 21. Baca (Pobuta, Fibrich), 27. Gola P. (Mládek, Brnčál), 31. Fibrich (Holaň, Golas P.), 39. Schwarz (Gola P., Rataj), 49. Schwarz (Rataj, Baca). Rozhodčí: Libiger – Jureček, Rychlý. Vyloučení: 5:5, navíc Ryška (POR) 10 min OT. Využití: . V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: .
Hokejový klub Opava: Marek – Blaževič, Rohovský, Slavík, Hon, Černý, Klapetek, Ondruch – Krupa, Hula, Hlista, Rousek, Pražák, Volf, Fedor, Rybka
HC RT TORAX Poruba 2011: Mizera (24. Šrámek) – Pobuta, Baca, Štěpán, Gálik, Ryška, Soukal, Kropka – Gola R., Gola P., Schwarz, Brnčál, Fibrich, Rataj, Mládek, Smrčka, Holaň, Havránek