Junioři čepovali v Polárce desítku a nadále vévodí své skupině

18.10.2015, René Chyla

Hosté z ostravské Poruby vstoupili do utkání aktivněji, z čehož vytěžili už ke konci třetí minuty branku. Uplynula další pětiminutovka a z první branky v této sezóně se mohl těšit Jan Olšr. Ta se nakonec ukázala být i gólem vítězným. Ještě do první přestávky RT TORAX potvrdil svou dominanci dalšími třemi zásahy a na světelné tabuli zářilo skóre 0:5. Frýdek se sice čestné trefy dočkal z hole Patrika Ondráčka, to bylo ale ze strany domácích naprosto vše. Junioři v úplném závěru ještě překonali výkon porubské áčka ze soboty, když jim ke třem brankám stačilo pouze 58 vteřin! Jonáš Mládek (3+1) dokonal další hattrick, čtyřmi body se blýskli také Robin Gola s Patrikem Golou (oba 2+2).

Liga juniorů - 7.kolo ne 18.10.14:00
HC Frýdek-Místek
1:10(0:5, 1:1, 0:4)
Branky a nahrávky: 40. Ondráček (Daron) – 3. Gola P. (Hranoš, Gola R.), 8. Olšr (Korec), 9. Mládek (Gola P., Gola R.), 13. Pěnčík (Bartoň, Široký), 15. Gola R. (Hranoš), 26. Gola R. (Korec, Ščurek), 46. Mládek, 58. Stupka (Bialoň, Halška), 59. Gola P. (Mládek), 59. Mládek (Gola P.). Rozhodčí: Klapetek – Cabák, Hykel. Vyloučení: 4:5. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 41. Průběh utkání: 0:6, 1:6, 1:10.
HC Frýdek-Místek: Sekula – Flegr, Škubala, Janiczek, Csapai, Skalický, Kocháň, Nikl – Dubčák, Carbol, Brél, Daron, Palacký, Rykala, Flok, Heralt, Ondráček, Zberovský
HC RT TORAX Poruba: Zavadil (od 31. Mrázek) – Halška, Ščurek, Široký, Kropka, Olšr, Hranoš, Boháč – Gola P., Gola R., Stupka, Bialoň, Bartoň, Pěnčík, Mládek, Smrčka, Korec, Kurnik