Do bojů o udržení vstoupili mladší dorostenci výhrou, Warrioru oplatili nedělní porážku

27.11.2014, Gabriela Juříková

V prvním kole ELIOD Extraligy ve skupině o udržení si počínali mladší dorostenci bojovně. V deváté minutě již Brno vedlo dvěma brankami, ale ještě před první přestávkou nastartoval obrat kapitán RT TORAXu Arnošt Plachý. Na začátku prostřední periody vyrovnal z přesilovky Kamil Klíma a v polovině utkání převážil misky vah na Porubskou stranu Vojtěch Střondala. Přestože měli domácí, byť krátkou, přesilovku pěti proti třem, srovnat stav nedokázali. V posledním dějství měl porubský gólman více práce, ale jednobrankové vedení udržel a RT TORAX tak do bojů o udržení vstoupil výhrou. V neděli 30. listopadu budou mladší dorostenci hostit od 13:30 Vsetín.

ELIOD extraliga mladšího dorostu - 19.kolo čt 27.11.17:15
HCM Warriors Brno
2:3(2:1, 0:2, 0:0)
Branky a nahrávky: 7. Růžička, 9. Kunst (Rafaj, Daněk) – 17. Plachý, 23. Klíma (Dobeš, Havránek). Rozhodčí: Kala – Měkýš, Šustr. Vyloučení: 3:4. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 39. Střely na branku: 40:32. Průběh utkání: 2:0, 2:3.
HCM Warriors Brno: Borský – Máca, Daněk, Miloš, Jurnečka, Kuchar, Rafaj – Mudrych, Kunst, Blaško, Macháň, Blaško, Macháň, Jedlička, Růžička, Karpíšek, Chalupa, Dufek, Malý
HC RT TORAX Poruba 2011: Mrázek – Pitucha, Kotouček, Kroček, Dobeš – Vojtášek, Žídek, Havránek, Střondala, Timura, Klíma, Mrva, Plachý, Bochnak, Zicháček, Martin Voznička