,

Přípravné zápasy dorostu - Turnaj so 24.8.15:45
HC Kometa Brno
4:1(1:0, 2:1, 1:0)
Branky a nahrávky Poruby: 9. Pígl (Šalé, Běhůnek), 18. Šalé (Horký, Pígl), 20. Sever (Plevka, Otava), 39. Boltvan (Němec)30. Hlaváč (Vehovský, Bechný) . Vyloučení: .1:3 Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 120. Střely na branku: . Průběh utkání: 3:0, 3:1, 4:1.
HC Kometa Brno: Schnattinger – Řezák, Vacek, Běhůnek, Ulbricht, Němec, Prčík, Máša, Zavřel, Nesvatba, Nekvapil, Vyroubal, Otava, Šalé, Sever, Pígl, Horký, Botvan, Harmin, Pleva
HC RT TORAX Poruba: Černý, Pasek, Bechný, Križ, Gelnar, Borkovec, Velička – Lambert, Halata, Stodůlka – Macias Krz., Stibor, Kovalčík – Vehovský, Hlaváč, Chovanec – Hradil, Hlavatý

Kometě do osmé minuty hráči Poruby vzdorovali, ale až v oslabení se nezdařilo pokrýt hráče s kotoučem. Další puk Kometa protlačila do Slížovy branky v druhém dějství. Porubská pětka se v 18. minutě nechala rozhodit a vznikl volný prostor k zakončení. Po dvou minutách vedlo Brno už 3:0. Nahrávky na jeden dotek kolem brány vedly k zakončení. V poslední minutě se prosadili i Porubští. 28 vteřin zbývalo do ukončení třetiny, když kapitán Filip Hlaváč stál před brankovištěm a zpola odražený, zpola nahrávaný puk Vehovským křížem pásma zakončil do odkryté poloviny brány – 3:1. Ve třetí patnáctiminutovce se Porubští zdatně bránili. Slíž vytáhl, stejně jako v předešlých třetinách, nespočet blesku rychlých zákroků, ale po dorážení a nesmírném tlaku, kterým obránci neučinili přítrž, nezábránil čtvrtému puku zaplout za svá záda. Poruba podlehla Kometě 1:4 a v nájezdech 0:4.