Juniorka i díky hattricku Jonáše Mládka sestřelila přerovské Zubry

28.02.2015, René Chyla

Předposlední zápas nadstavbové části čekal juniory na ledě posledního Přerova, který ztratil šanci na postup do čtvrtfinále již v minulém kole. Zubři tak byli od začátku zápasu zcela neškodní a RT TORAX postupně v průběhu zápasu navyšoval své vedení na 5:0 po dvou třetinách. Na začátku té poslední zaznamenal alespoň čestný zásah domácích Šťastný, poté ale Schneidera v brance překonal opět Jonáš Mládek (3+1), jenž tak zkompletoval svůj hattrick. Gólový účet zápasu pak završil deset minut před závěrečnou sirénou porubský obránce Jakub Baca na konečných 1:7. Porubská juniorka sehraje poslední kolo v nadstavbové části na domácím ledě proti lídrovi z Hradce Králové. Zápas začíná v neděli 1. března od 13:45.

Liga juniorů - 41.kolo pá 27.2.18:00
HC ZUBR Přerov
Branky a nahrávky: 45. Šťastný R. (Helešic, Školoud) – 8. Havránek (Kropka, Holaň), 12. Brnčál (Mládek), 18. Mládek (Brnčál), 31. Mládek (Smrčka, Kurnik), 34. Schwarz (Fibrich), 50. Mládek (Štěpán, Kurnik), 53. Baca (Halška). Rozhodčí: Klimecký – Novák, Valentík. Vyloučení: 5:5. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 84. Průběh utkání: 0:5, 1:5, 1:7.
HC ZUBR Přerov: Schneider – Mašíček, Šťastný R., Kundrátek, Duda – Zavřel, Helešic, Kubal – Školoud, Siegel, Pecha – Smolka, Daniš
HC RT TORAX Poruba 2011: Mizera (34. Šrámek) – Halška, Baca, Štěpán, Kurnik, Schwarz, Bialoň, Gálik, Brnčál, Fibrich, Rataj, Mládek, Síkora, Smrčka, Ryška, Holaň, Korec, Havránek, Kropka