Juniorům to stále šlape! Nad Třebíčí v nadstavbě vyhráli i podruhé

14.12.2014, Gabriela Juříková

Třetí adventní neděli odehráli porubští junioři utkání 6. kola nadstavby Ligy juniorů na ledě Horácké Slavie Třebíč. První gólový zápis se uskutečnil až po polovině první třetiny, která nakonec skončila jednobrankovým vedením RT TORAX Poruby. To v druhém dějství navýšila na rozdíl čtyř tref, ale v třetí dvacetiminutovce Třebíč utkání zdramatizovala a sahala po vyrovnání. Radek Bartoň však pět minut před koncem utkání svou druhou brankou pojistil výhru 6:4. Junioři již třináct zápasů nepoznali přemožitele, v nadstavbě pak po páté. Páteční odložené utkání v Hradci Králové odehrají porubští junioři ve středu 17. prosince.

Liga juniorů - 28.kolo ne 14.12.12:00
SK Horácká Slavia Třebíč
4:6(1:2, 0:3, 3:1)
Branky a nahrávky: 19. Mašek (Salák, Kučera), 43. Juráň (Salák), 49. Tůma (Všetečka, Matov), 50. Hort (Salák, Mašek) - 17. Fibrich (Rataj, Schwarz), 20. Bartoň (Holaň, Ryška), 22. Brnčál (Kropka), 27. Rataj (Štěpán, Schwarz), 27. Kropka (Smrčka), 55. Bartoň (Holaň). Rozhodčí: Čech - Skopal, Reich. Vyloučení: 2:6. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 64. Střely na branku: 41:28. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:5, 4:5, 4:6.
SK Horácká Slavia Třebíč: Svoboda - Matov, Roupec, Juráň, Pelikán, Jirák, Šimka, Kučera, Tůma, Všetečka, Horký, Hort, Salák, Mašek
HC RT TORAX Poruba 2011: Mizera - Štěpán, Gálik, Ryška, Soukal, Kropka – Gola P., Gola R., Schwarz, Brnčál, Fibrich, Rataj, Bartoň, Mládek, Smrčka, Holaň