Junioři pokračují ve spanilé jízdě, Prostějov pokořili desítkou

23.10.2014, Gabriela Juříková

Deštivé středeční odpoledne a následný večer prožili porubští junioři na cestě do Prostějova, kde na ledě Jestřábů dohrávali utkání devátého kola. Domácí tým čelil rozjetému celku Poruby v jedenácti hráčích. Poprvé inkasoval už ve čtvrté minutě, a když si do první přestávky hosté vypracovali čtyřbrankový náskok, bylo v podstatě o vítězi zápasu rozhodnuto. RT TORAX si vedení dokázal uhlídat a v dalších dvou třetinách přidal po třech trefách. Na porubské desítce se dvěma góly podílel Josef Fibrich s Robinem Golou, branku a dvě asistence pak zaznamenal Jakub Schwarz. Jestřábi překonali Mizeru jen dvakrát a museli skousnout vysokou porážku 2:10. Junioři, stejně jako áčko, ztrácejí jeden bod na vedoucí Vsetín.

Liga juniorů - 9.kolo st 22.10.17:30
LHK Jestřábi Prostějov
2:10(0:4, 1:3, 1:3)
Branky a nahrávky: 25. Langr (Konečný), 47. Willert (Hejduk) – 4. Mládek (Bartoň), 5. Fibrich (Rataj, Schwarz), 11. Hranoš (Charvát), 20. Gola R. (Smrčka), 28. Stoklásek (Holaň, Gola P.), 31. Schwarz (Fibrich, Rataj), 38. Fibrich (Schwarz, Rataj), Gola P. (Holaň, Hranoš), 59. Gola R. (Gálik), 60. Bartoň (Štěpán). Rozhodčí: Kiksa – Holibka, Kašík. Vyloučení: 3:5. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Diváci: . Průběh utkání: 0:4, 1:4, 1:8, 2:8, 2:10.
LHK Jestřábi Prostějov: Strašák (11.Gottwald) – Krček, Liška, Melka, Krampol – Willert, Langr, Konečný, Hejduk, Jurik, Pavel, Malý
HC RT TORAX Poruba 2011: Mizera – Pobuta, Charvát, Štěpán, Gálik, Ryška, Hranoš, Kropka – Gola P., Gola R., Kurnik, Schwarz, Stoklásek, Fibrich, Rataj, Bartoň, Mládek, Smrčka, Holaň, Havránek