Žáci RT TORAX na soustředění v Jeseníkách

Žáci RT TORAX na soustředění v Jeseníkách

Juříková G., Trojan P., 22.08.2018
Hned pro tři žákovské ročníky připravili porubští trenéři prázdninové soustředění v horské oblasti Hrubého Jeseníku. V památkově a přírodně chráněné zóně, kde je nejčistší vzduch v celé střední Evropě, hráči 5. – 7. třídy od 13. do 17. srpna nejen tvrdě trénovali, ale taky prohlubovali vztahy napříč věkovými kategoriemi.

Slovy Petra Trojana, jednoho ze zúčastněných trenérů pětidenního soustředění, probíhal pobyt naprosto úžasně. Chata Smrková v obci Karlov pod Pradědem na kraji lesa byla jen a jen pro nás. Partu porubských hokejáků. Nabídla nepřeberné běžecké a vycházkové možnosti, travnaté hřiště, tělocvičnu, hřiště s umělým povrchem, krytý bazén a hlavně nekonečný les, který se přímo nabízel k celodenním sportovním aktivitám. To vše podtrženo výbornou kuchyní a „objednaným“ počasím dávalo tušit opravdové sportovně - prázdninové dobrodružství. Soustředění bylo završeno celodenním výletem na horu Praděd.

O zábavu se postaral trenérský triumvirát Petr Trojan – Květoslav Foltýn – Jiří Trembáč pod starostlivým dohledem všude přítomné paní doktorky Ivety Žídkové.
Pět dnů uteklo jako voda, všichni jsme si pobyt náležitě užili. Holky a kluci se zdokonalili v různých pohybových dovednostech a hlavně pracovali v pomyslném třiceti devítičlenném žákovském soukolí. Soupeři určitě nespí a nám tato spolupráce za pár týdnů rozhodně přijde vhod.

Fotogalerie