Tobola vs. Krayzel aneb Pikantní šlágr o čelo tabulky! Poruba se valí na Břeclav

Redakce, 21.10.2014
Porubští hokejisté sice naposledy překvapivě podlehli Frýdku-Místku, přesto natáhli bodovou šňůru už na šest zápasů. Nyní je ale čeká největší překvapení dosavadního průběhu ročníku, houževnatý tým Břeclavi. Ten podává skvělé výkony a poprávu se vyhřívá na čele druholigové tabulky. Tam ho ale v případě výhry může vystřídat RT TORAX. Pikantní šlágr kola je u řeky Dyje na programu ve středu 22. října od tradičních 18 hodin. Půjde také o souboj dvou lídrů kanadského bodování východní skupiny – mladíka Dominika Toboly a veterána Luďka Krayzela. Kdo bude úspěšnější? To se nejlépe dozvíte osobní návštěvou břeclavského zimáku, případně v textovém online přenosu!

Jak si oba celky vedly v posledním kole?

9. kolo: HC Nový Jičín – HC Lvi Břeclav 2:4 (1:1, 1:3, 0:0)
Branky a nahrávky:
14. Zdeněk (Flašar, Vašut), 25. Zdeněk (Kacíř) – 15. Tobola (Červenka, Kučera), 27. Nováček (Zháňal), 29. Papp (Směřička), 38. Bolfík (Tobola, Červenka).

Více info: Lvi vezou další výhru z Nového Jičína a vyhoupli se poprvé do čela tabulky

9. kolo: HC RT TORAX Poruba 2011 – HC Frýdek-Místek 3:4 sn. (1:0, 1:2, 1:1 – 0:0)
Branky a nahrávky:
3. Kilnar (Slavík), 39. Chaloupka (Kilnar), 52. Slavík (Krayzel, Kilnar) – 27. Teper (Franek), 37. Stránský (Samiec), 57. Franek (Stránský, Teper), rozhodující nájezd Teper.

Více info: Poruba roli favorita nepotvrdila, ve vyrovnaném utkání zvítězil na nájezdy Frýdek-Místek

Sestavy v posledním utkání:

HC Lvi Břeclav: Šurý – Směřička, Miklík, Beneš, Svoboda, Novák, Dittrich, Höss – Kučera, Zháňal, Medřický, Kubáč, Červenka, Nováček, Tobola, Buhaj, Průdek, Bolfík, Čápek, Papp.

HC RT TORAX Poruba 2011: Tihlář – Puškár, Šindelář, Slavík, Javín, Peslar, Prokop, Ovšák – Červenka, Krayzel, Vaněk, Buček, Chaloupka, Hulva, Zachar, Seidler, Vrána, Pavlačka, Kilnar, Mihal.

Představme si rozhodčí

Důležitou součástí každého utkání jsou také rozhodčí. V duelu mezi Břeclaví a Porubou by se měl dle delegací ČSLH v roli hlavního rozhodčího představit Vojtěch Czubaj z Dětmarovic. Na čarách mu bude vypomáhat brněnská dvojice Pavel Kříž a Pavel Mikšík.

Další zápasy 10. kola II. ligy – sk. B (Východ)

22.10. 17:30 VHK Vsetín – VSK Technika Brno (rozhodčí Michal Dědek)
22.10. 18:00 HC Bobři Valašské Meziříčí – SK Karviná (rozhodčí Radim Slavka)
22.10. 18:00 HC Slezan Opava – HC Nový Jičín (rozhodčí Jakub Koziol)