Skvělý přestup z Přerova! Poruba si pojistila služby zkušeného brankáře Radka Tihláře

Adam Bagar, 30.05.2013
Brankář Radek Tihlář patřil v uplynulé sezoně k velkým oporám porubského celku. I proto logicky vedení klubu mělo velký zájem o jeho služby i v následující sezoně 2013/14. Jako ideální varianta se po loňském hostování jevil přestup a ten se nakonec také udál. Nákup nám potvrdil generální manažer porubského klubu Pavel Hinner. Zubři jedenatřicetiletého zkušeného strážce svatyně uvolnili také z důvodu velké konkurence mezi gólmany. RT TORAX se tak i v následující sezoně bude moci opřít o kvalitní brankářské duo Radek Tihlář – Michal Gleich. "V uplynulé sezoně patřili k základu našeho úspěchu," pochvaluje si Pavel Hinner.

Statistiky Radka Tihláře v sezoně 2012/13:

Zápasy: 22
Odchytané minuty: 1319