Sezóna zahájena! Na tréninku se hlásil také Jakub Čech

Lukáš Bajgar, 25.07.2016
Hokejisté druholigového HC RT TORAX Poruba 2011 pod taktovkou trenérů Tomáše Sršně a Romana Kotaly zahájili v pondělí 25. července prvním společným tréninkem na ledě novou sezónu s označením 2016/2017. Již první pohled na družstvo dává tušit, že se chystá menší obměna kádru a jednotlivé posily budou postupně v následujících dnech představovány.

Pozornému oku čtenáře internetových stránek jistě neuniknou dvě nové tváře na ledové ploše tréninkové haly RT TORAX ARENY. Jednou z nich je již avizovaný gólman extraligových parametrů, Jakub Čech, tou druhou silový forvard Patrik Valčák. Bohužel porubské fanoušky musíme zklamat, neboť druhý jmenovaný s týmem v uvozovkách jen trénuje, než se zapojí do řádné přípravy anglického Manchesteru.

Na ledě se proháněla již dvojice nových beků – Patrik Flašar a obrovitý Josef Tichý. Naopak chyběla čtveřice Zachar, Kilnar, Seidler a Sedlář, která se připravuje s extraligovými Vítkovicemi, partnerským klubem, a která přípravě jen přihlížela. Naopak do přípravy již nezasáhla porubská legenda Milan Ovšák a beci David Vajda s Martinem Bučkem, všichni tři byli z klubu uvolněni. Do Francie zamířil obránce Robin Malý a do prvoligového Havířova Jakub Peslar.

Kdo naopak tým s postupovými ambicemi doplní? Nechte se překvapit v následujících dnech, případně studujte pozorně tváře ve fotogalerii níže.