Rozjetá Poruba hostí trápící se Frýdek-Místek, potvrdí v derby roli favorita?

Redakce, 18.10.2014
Ve středu si porubští hokejisté na rozdíl od svých soupeřů užívali zaslouženého volna. S dostatkem sil a především s dobrou náladou, když za sebou táhnou šňůru pěti vítězství v řadě, mohou vstoupit do tradičního derby s Frýdkem-Místkem. Ten sice dokáže RT TORAX pravidelně potrápit, jeho forma je však žalostná a v nové sezoně sbírá porážky jako houby po dešti. Aktuálně se krčí s pouhými dvěma body na chvostu tabulky druhé ligy. Potvrdí svěřenci trenérů Smetáka a Kotaly roli favorita? Přijďte se osobně přesvědčit, utkání startuje na porubském zimním stadionu v sobotu 18. října od tradičních 17 hodin. Připraven bude také textový online přenos.

Jak si oba celky vedly v posledním kole?

8. kolo: HC Frýdek-Místek – HC Nový Jičín 0:8 (0:2, 0:3, 0:3)
Branky a nahrávky:
2. Lehečka (Kacíř, Flašar), 16. Mikšan (Novotný, Gebauer), 31. Kabeláč (Vnenk, Gogolka), 35. Kacíř (Flašar, Lehečka), 38. Lehečka (Žák, Uhlár), 47. Vnenk (Hanák, Kabeláč), 47. Novotný (Gebauer, Hruška), 57. Novotný.

Více info: Nový Jičín si zastřílel, Frýdku-Místku nadělil osmičku

7. kolo: HC RT TORAX Poruba 2011 – SHK Hodonín 9:3 (4:1, 0:2, 5:0)
Branky a nahrávky:
3. Kilnar (Peslar), 12. Krayzel (Vaněk), 14. Hulva (Seidler), 15. Šindelář (Krayzel), 41. Kilnar (Vaněk, Krayzel), 45. Červenka (Hulva, Slavík), 46. Červenka (Vaněk, Krayzel), 51. Buček z TS, 60. Vaněk z TS – 11. Peš (Nedvěd, Jurásek), 25. Zapletal (Charvát, Smetana), 39. Jurásek (Škápik, Nedvěd).

Více info: Body zůstaly doma! RT TORAX potvrdil vzrůstající formu a Hodonín vyprovodil devíti brankami

Sestavy v posledním utkání:

HC Frýdek-Místek: Kubáň – Černín, Krutil, Teper, Podešva, Lipina, Jindřich, Čintala, Stránský, Samiec, Kopún, Sluštík, Zedník, Suchý, Mach, Slovák, Mamula, Jonáš.

HC RT TORAX Poruba 2011: Tihlář – Puškár, Šindelář, Slavík, Javín, Peslar, Ovšák – Červenka, Buček, Chaloupka, Hulva, Zachar, Seidler, Vrána, Krayzel, Pavlačka, Vaněk, Kilnar, Sedlář.

Představme si rozhodčí

Důležitou součástí každého utkání jsou také rozhodčí. V duelu mezi Porubou a Frýdkem-Místkem by se měl dle delegací ČSLH v roli hlavního rozhodčího představit Adam Kika z Přerova. Na čarách mu bude vypomáhat dvojice Jaroslav Štěpán z Nového Jičína a Vladimír Rožánek ze Studénky.

Další zápasy 9. kola II. ligy – sk. B (Východ)

18.10. 17:00 VSK Technika Brno – HC Bobři Valašské Meziříčí (rozhodčí Zdeněk Pokorný)
18.10. 17:30 VHK Vsetín – HC ZUBR Přerov (rozhodčí Zbyněk Kubičík)
18.10. 18:00 HC Nový Jičín – HC Lvi Břeclav (rozhodčí Richard Koliba)

Zápas SK Karviná – HC Slezan Opava byl odložen na 19. listopadu.

Webové stránky soupeře: www.hcf-m.cz

Online přenos: HC RT TORAX Poruba 2011 – HC Frýdek-Místek