Porubu čeká zápas podzimu, v Ostravar aréně přivítá Jágrovo Kladno

René Chyla, 09.09.2018
Den D konečně nadešel. Domácí premiéra porubských hokejistů se přiblížila a v pondělí 10. září 2018 od 18 hodin to vypukne. Mužstvo HC RT TORAX Poruba 2011 se představí ve vítkovickém azylu aspirantům na postup – Rytířům Kladno v čele s hvězdným Jaromírem Jágrem. Poruba i Kladno zvládly vstup do Chance ligy, když Flašarovi svěřenci vyhráli v Kadani 5:3, Rytíři si zase doma poradili v poměru 4:1 s Frýdkem-Místkem. Obě mužstva nyní v tabulce dělí pouze jedna příčka, Kladno je díky lepšímu skóre druhé, HC RT TORAX se aktuálně vyhřívá na bronzové pozici. Porubu čeká zápas s Kladnem vůbec poprvé v historii, když totiž Ostravané hráli několik let první ligu, Rytíři byli ještě o stupínek výše. Jak dopadne domácí premiéra v Chance lize? Přijďte se sami přesvědčit a dohnat Porubu ke skalpu favorita! Začínáme v 18 hodin, hala bude otevřena o hodinu dříve, pokladny už hodinu po poledni.

2. kolo Chance ligy
HC RT TORAX PORUBA 2011 vs. RYTÍŘI KLADNO
pondělí, 10. září 2018, 18:00 hod.
OSTRAVAR ARÉNA

Vstupné: 90 Kč, děti do 10 let zdarma, držitelé ZTP a ZTP vč. doprovodu zdarma