Porubští třeťáci zářili na turnaji v Brumově, v silné konkurenci vybojovali stříbro

Redakce, 11.04.2014
Porubští žáčci ročníku 2005 se zúčastnili 3. ročníku mezinárodního Velikonočního turnaje v Brumově-Bylnici, kde dosáhli velkého úspěchu. V silné konkurenci dalších jedenácti mančaftů, mezi nimiž nechyběly ani Vítkovice či brněnská Kometa, obsadili skvělé druhé místo. Už v základní skupině nenašli svěřenci trenérů Luďka Krayzela a Rudolfa Wolfa přemožitele a výborně si vedli i v bojích o medaile. Až jejich poslední zápas, který rozhodoval o prvenství, zaznamenali porážku. Za zlatem suverénně dokráčel slovenský Trenčín a na porubské bojovníky zbyly stříbrné medaile, které převzaly z rukou slovenského hokejisty Mária Bližňáka, jenž působil dokonce v NHL či KHL. Zkrátka mimořádně povedený výkon a skvělý zážitek!

ZÁPASY PORUBY NA TURNAJI V BRUMOVĚ-BYLNICI:

HHK Velké Meziříčí – HC RT TORAX Poruba 3:4
Hoba Bratislava – HC RT TORAX Poruba 1:7
HC Slezan Opava – HC RT TORAX Poruba 3:3
SHK Hodonín – HC RT TORAX Poruba 2:3
HC Kometa Brno - HC RT TORAX Poruba 3:6

HC Vítkovice Steel – HC RT TORAX Poruba 4:5
HC Bobři Valašské Meziříčí - HC RT TORAX Poruba 3:6
LB Hockey Academy Trenčín – HC RT TORAX Poruba 9:2

KONEČNÉ POŘADÍ TURNAJE V BRUMOVĚ-BYLNICI:

1. LB Hockey Academy Trenčín
2. HC RT TORAX Poruba