Poruba hraje naposledy v přípravě doma, v úterý vyzve vicemistra Polska z Katovic

René Chyla, 26.08.2018
Porubské hokejisty čekají před startem Chance ligy už pouhé dva zápasy. V úterý 28. srpna se naposledy představí svému publiku v tréninkové Kooperativa aréně polskému vicemistrovi z Katovic. Generálkou pak bude souboj na vsetínském Lapači proti tamnímu Valašskému hokejovému klubu. Katovické GKS loňský ročník zakončilo po základní části na druhém místě, ze kterého se přes Opole a Krakov dostalo až do finále, kde podlehlo pozdějšímu mistrovi z Tychy poměrem 1:4 na zápasy. První vzájemné utkání v historii klubu začne v úterý v Ostravě v 18 hodin.

9. přípravný zápas
HC RT TORAX PORUBA 2011 vs. TAURON KH GKS Katowice
úterý, 28. srpna 2018, 18:00 hod.
Kooperativa aréna, Ostrava-Poruba (tréninková hala)

Vstupné: 30 Kč, děti do 15 let a ZTP, ZTP/P vč. doprovodu zdarma