Pomozte najít maskota pro HC RT TORAX Poruba 2011!

Soňa Molatová, 18.04.2016
Na některých zimních stadionech mají diváci možnost nejen shlédnout hokejová utkání, ale zároveň se také setkat s tygry, medvědy, draky nebo třeba rytíři. Řeč je samozřejmě o maskotech, kteří během sportovních klání baví ve volných chvílích fanoušky na tribunách. Svého maskota by se mohl od příští sezóny dočkat i ostravský hokejový klub HC RT TORAX Poruba 2011.

Původní návrh dvou koček „Toraxáčků“ je nyní odložen stranou a volné pole působnosti se teď nabízí právě porubským fanouškům! Jaký maskot by podle vás nejlépe vystihoval ostravský druholigový klub? Koho byste nejraději na zápasech viděli vy a jaké byste mu dali jméno?

Své nápady můžete posílat do 31. května 2016 na email redakce@hcporuba.cz. Na stejné adrese uvítáme i případné zájemce, kteří se nebojí pozornosti, rádi baví své okolí a byli by ochotni na každém domácím zápase v kostýmu maskota bavit diváky!

Další novinkou následující sezóny by mohlo být vydávání bulletinu, který by byl k dispozici na každém zápase A týmu. Vše ale záleží na zájmu a tak jsme si pro vás připravili anketu: uvítali byste takový bulletin, případně byli byste za něj ochotni symbolickou částkou zaplatit?

Těšíme se na vaše nápady a názory v anketě, díky čemuž máte možnost ovlivnit nadcházející sezónu i vy!