PREVIEW: Zlomí RT TORAX sérii dvou porážek proti regionálnímu rivalovi?

Aleš Koubík, 29.01.2019
Regionální derby s Frýdkem-Místkem odstartuje sérii tří domácích utkáních v řadě, když budou následovat duely s Prostějovem a Vsetínem. Svěřenci Miloše Holaně se budou snažit zapomenout na dvě porážky s týmy, se kterými letos prohráli všechny čtyři zápasy - Třebíč a Litoměřice. Nyní bude stát v cestě nedaleký rival, kterého porazili v letošní sezóně jen jednou. Farmářský tým třineckých Ocelářů nabírá v závěru skvělou formu a tlačí se do první osmičky, k čemuž jim pomáhá pět výher z posledních šesti utkáních. Zápas 52. kola Chance ligy mezi HC RT TORAX PORUBA 2011 a HC Frýdek-Místek hostí RT TORAX ARENA od 17:30 hodin.

POSLEDNÍ VZÁJEMNÝ ZÁPAS

37. kolo Chance ligy - 19. prosince 2018

HC Frýdek-Místek - HC RT TORAX Poruba 2011 2:1 (0:1, 2:0, 0:0)

Branky a nahrávky: 27. Krisl (Stránský, Kaukič), 33. Kaukič (Kovář, Stránský) – 4. Illéš (Dufek). Rozhodčí: Čech, Koziol – Poruba, Rožánek. Vyloučení: 3:8, navíc Ollender (POR) 10 min. OT. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 1190. Střely na branku: 30:30.

HC Frýdek-Místek: Daneček – Haman, Husák, Adámek, Zahradníček, Bartko, Kovář, Krisl – Rudovský, Klimša, Martynek – Kofroň, Peterek, Christov – Flok, Kuťák, Motloch – Kaukič, Stránský, Przybyla

HC RT TORAX Poruba 2011:Kůdela (od 27. Dvořák) – Ovčačík, Padrnos, Matějíček, Urbanec, Šnajnar, Pastor – Guman, Kanko, Káňa J. – Dufek, Vymazal, Alexejev – Ollender, Illéš, Toman

NEJLEPŠÍ HRÁČI OBOU TÝMŮ

HC RT TORAX PORUBA 2011