PREVIEW: Tři porážky v řadě a derby v Havířově, Porubu čeká náročný úkol

Aleš Koubík, 09.12.2018
RT TORAX v posledních třech zápasech vždy vyjel na led soupeře a pokaždé se vrátil s prázdnou. Nedobytné se staly tvrze v Prostějově, Kadani a Kladně. Nyní ostravský tým, jenž v posledním utkání proti Kladnu předvedl bojovný výkon, čeká derby s nedalekým Havířovem. Aktuálně šestý celek první ligy v posledních pěti zápasech slavil tři vítězství a naposledy dokonce rozdrtil venku Frýdek-Místek. Poruba bude nutně potřebovat navázat na bodový zisk z domácího zápasu s Českými Budějovicemi, aby udržela kontakt s osmičkou nejlepších. Zápas 33. kola Chance ligy mezi AZ Residomo Havířov a HC RT TORAX PORUBA 2011 hostí Gascontrol Aréna od 18:00 hodin.

POSLEDNÍ VZÁJEMNÝ ZÁPAS

18. kolo Chance ligy - 24. října 2018

HC RT TORAX Poruba 2011- AZ Residomo Havířov 2:4 (2:1, 0:0, 0:3)

Branky a nahrávky: 3. Baláž (Urbanec, Matějíček), 19. Illéš (Vymazal, Urbanec) – 6. Jergl (Dudek, Pořízek), 48. Maruna (Bořuta, Seman), 58. Kotala (Rehuš, Seman), 60. Matai (Pořízek). Rozhodčí: Čech, Přikryl – Lukš, Novák. Vyloučení: 2:4. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 679. Střely na branku: 18:41.

HC RT TORAX Poruba 2011:Dolejš – Dundáček, Ovčačík, Urbanec, Matějíček, Adam, Čypas – Vymazal, Illéš, Rubner – Káňa J., Zdeněk, Ollender – Jankovský, Jáchym, Kanko – Fojtík, Baláž, Toman

AZ Residomo Havířov:Bláha – Chroboček, Matai, Bořuta, Zdeněk, Rutar, Dudek – Gřeš, Pořízek, Jergl – Veselý, Seman, Rehuš – Kotala, Maruna, Bednář – Macuh, Haas, Procházka

NEJLEPŠÍ HRÁČI OBOU TÝMŮ

AZ Residomo Havířov