PREVIEW: Oba týmy ve formě, ale v Prostějově vyhraje jen jeden

Aleš Koubík, 30.11.2018
Výsledkově do začátku sezóny se vrací RT TORAX, který v posledních pěti zápasech získal dvanáct bodů a na kolena dostal i bývalé extraligové celky jako pražskou Slavii a České Budějovice. Porubský tým však teď čeká těžká zkouška v podobě čtyř venkovních zápasů v řadě, když postupně zavítá do Prostějova, Kadaně, Kladna a Havířova. Jestřábi z Prostějova mají v posledních sedmi zápasech skutečně fazónu, když ztratili jen čtyři body. Kaňkou na jejich výkonu je pouze minulé utkání ve Frýdku-Místku, kde utrpěli debakl. Zápas 30. kola Chance mezi LHK Jestřábi Prostějov a HC RT TORAX PORUBA 2011 hostí od 17:00 hodin Zimní stadion Prostějov.

POSLEDNÍ VZÁJEMNÝ ZÁPAS

15. kolo Chance ligy - 17. října 2018

HC RT TORAX Poruba 2011 - LHK Jestřábi Prostějov 2:5 (1:0, 0:1, 1:4)

Branky a nahrávky: 17. Ollender (Čypas, Zdeněk), 49. Matějíček (Zdeněk, Vymazal) – 36. Nouza (Zdráhal J., Krejčí), 43. Divíšek (Starý, Nouza), 50. Starý (Žálčík, Zdráhal J.), 55. Divíšek (Luňák, Nouza), 60. Divíšek (Nouza). Rozhodčí: Dědek, Fiala – Lukš, Novák. Vyloučení: 6:3. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 482. Střely na branku: 35:54.

HC RT TORAX Poruba 2011:Dolejš – Adam, Ovčačík, Urbanec, Matějíček, Čypas, Dundáček – Káňa J., Hudeček, Illéš – Vymazal, Zdeněk, Ollender – Toman, Baláž, Pytlík – Jankovský, Kanko, Tomi

LHK Jestřábi Prostějov:Štůrala – Rašner, Kolář, Krejčí, Bažant, Foltýn, Zdráhal J., Kellner – Luňák, Divíšek, Nouza – Starý, Venkrbec, Žálčík – Matýs, Prokeš, Krejčiřík – Antoníček

NEJLEPŠÍ HRÁČI OBOU TÝMŮ

LHK Jestřábi Prostějov