PREVIEW: Další těžký zápas za dveřmi, Poruba míří na led Českých Budějovic

Aleš Koubík, 08.01.2019
Léčba Milošem Holaněm v klinické praxi znamená pět bodů ze šesti možných, ale nyní bude stát v cestě těžká nástraha v podobě čtvrtého celku tabulky. Jihočeský Motor i přes drobná zaváhání v podobě domácí prohry s Ústím nad Labem dál kráčí soutěží bez větších problémů. Podaří se porubskému celku navázat na dvě vítězství? Zápas 44. kola Chance ligy mezi ČEZ Motor České Budějovice a HC RT TORAX PORUBA 2011 hostí Budvar aréna od 17:30 hodin.

POSLEDNÍ VZÁJEMNÝ ZÁPAS

29. kolo Chance ligy - 28. listopadu 2018

HC RT TORAX Poruba 2011 - ČEZ Motor České Budějovice 3:1 (0:0, 0:0, 3:1)

Branky a nahrávky: 43. Guman (Káňa J., Slavík), 56. Guman (Baláž, Káňa J.), 60. Káňa J. (Krenželok, Urbanec) – 58. Pavlin (Čermák, Bradley). Rozhodčí: Šutara, Veselý – Bartek, Poruba. Vyloučení: 5:4. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 397. Střely na branku: 28:50.

HC RT TORAX Poruba 2011: Dolejš – Slavík, Ovčačík, Urbanec, Adam, Krenželok, Černý – Káňa J., Hudeček, Guman – Jankovský, Jáchym, Kanko – Toman, Baláž, Ollender – Dufek, Vymazal, Václavek

ČEZ Motor České Budějovice: Strmeň – Kutlák, Fillman, Pýcha, Pavlin, Kachyňa, Plášil – Novák, Šimánek, Endál – Karabáček, Bradley, Doležal – Beránek, Dančišin, Babka – Čermák, Doktor, Heřman