Ostravané vyráží do dalekého Ústí nad Labem, uspějí u posledního týmu?

René Chyla, 26.10.2018
Porubští hokejisté mají za sebou čtveřici domácích duelů, když v úvodu padli s Prostějovem, následně si ale vyšlápli jak na Kadaň, tak Kladno, aby na závěr podlehli v derby havířovskému AZ 2:4. Nyní vyzkoušejí po delší odmlce porubští hokejisté také bitvu na ledě soupeře, sobotní los zavede Flašarovy a Sršňovy svěřence na severozápad Čech do Ústí nad Labem, které v OSTRAVAR ARÉNĚ v úvodním duelu v této sezoně mezi těmito týmy schytalo výprask 3:7. Ústecký Slovan je na dně, doposud získal z šestnácti duelů pouhých devět bodů, když v aktuálním ročníku dokázal zvítězit pouze nad Vsetínem a v Benátkách nad Jizerou. Právě výhra v Benátkách byla tou poslední, kterou hokejisté ze severozápadu Čech urvali, utkání se ale datuje až ke 22. září, což znamená, že Slovan od té doby nepoznal sladkost z výhry. Ústí nad Labem k pouhým dvěma výhrám přidalo ještě po bodíku s Jihlavou a dvakrát s Třebíčí, to však stačí na úplný chvost tabulky Chance ligy, ze kterého je nezvedne ani případná výhra nad Porubou. Hokejisté Ústí nad Labem ale nejsou žádnými lehkými soupeři, drtivou většinu svých zápasů totiž prohráli pouze o gól, před týdnem navíc podruhé v sezoně obrali o bod favorizovanou Třebíč. Zápas mezi Ústí nad Labem a Porubou začíná na tamním zimním stadionu v sobotu 27. října v 16 hodin.

19. kolo Chance ligy
HC SLOVAN ÚSTÍ NAD LABEM vs. HC RT TORAX PORUBA 2011
sobota, 27. října 2018, 16:00 hod.
Zimní stadion Ústí nad Labem

Vstupné: 80 kč