Mladší dorost sehraje s Vítkovicemi odvetné utkání

Adam Bagar, 03.08.2009
Svěřenci kouče Petra Rambouska měli hned na úvod přípravných zápasů velice obtížného soupeře - Vítkovice. Utkání skončilo výsledkem 7:3 pro favorita. Na ledě se k brankám dostávaly, až na výjimky, pouze dva útoky. Za Porubu to byla lajna ve složení Kropka - Pěnčík - Seget a za Vítkovice byl u pěti branek Patrik Zdráhal. Podaří se tentokrát Porubě pohlídat Patrika Zdráhala a zároveň notně vítkovické mladší dorostence potrápit? To se dozvíme po odehrání zápasu, který je na programu v úterý 4. srpna od 11:30 hod. Na utkání jste samozřejmě všichni srdečně zváni.

Páteční utkání

HC Vítkovice Steel - HC VOKD Poruba 7 : 3 (3:0, 3:2, 1:1)
Branky:
8. Smrčka (Česlík), 11. Zdráhal (Potočný V.), 12. Vrána (Zdráhal), 25. Zdráhal (Sysala), 28. Vrána (Žuščík), 38. Sysala (Zdráhal), 51. Sysala (Zdráhal) - 30. Seget (Kropka, Pěnčík), 32. Kropka (Pěnčík), 54. Seget (Pěnčík, Kropka).

Sestavy obou týmů

HC VOKD Poruba: Oborák (Maček) - Trefil, Hawlík, Demel, Soukal, Juřík, Špil, Pobuta, Gelnar, Rataj, Gola, Kaleta, Wolný, Kropka, Pěnčík, Seget.

HC Vítkovice Steel: Ďuriš (Slanina) - Masarovič, Zuščík, Pop, Chamrád, Ballner, Charvát, Nováček, Sysala, Klečka, Smrčka, Česlík, Laryš, Zdráhal, Rudl, Vrána, Čahoj, Potočný V., Potočný J., Přecechtěl.

Předchozí preview vázané k duelu s Vítkovicemi

Reportáž z pátečního utkání na ledě Vítkovic

Další zápasy mladšího dorostu v přípravě

12.8.  HC VOKD Poruba - HC Oceláři Třinec