Mikuláš zavítal na trénink mládeže HC RT TORAX a krasobruslení, děti měly radost

Romana Opatová, 05.12.2019
RT TORAX ARENU v předvečer svého svátku navštívil Mikuláš s andělem a zástupem čertů. Návštěva proběhla v rámci společného tréninku více než šedesáti dětí přípravky a krasobruslení. A návštěva to byla pořádná, tréninku dominoval rej čertů! Všechny děti ale byly ochráněny jak svými trenéry, tak hlavně Mikulášem s andělem.

Potemnělý stadión, tajemná až strašidelná hudba a několikanásobné efekty ohňostroje. To vše čekalo na děti z krasobruslařského klubu a hokeje při vstupu na ledovou plochu. U mnohých z nich bylo v očích vidět obavy a napětí, u některých zase zvědavost. Na led tak vstupovaly velice opatrně, nevěděly, co je čeká a na hrdinství nebyl velký prostor.

Některé děti se čerti snažili ukořistit do svých pekelných spár a jediným vysvobozením bylo zvládnutí úkolů a cviků složených z bruslařských dovedností. A aby to nebylo tak jednoduché, tak naši malí hokejisté museli zvládnout krasobruslařské cviky a krasobruslaři si zase vyzkoušeli vedení kotouče na holi. Všechny děti se s cviky popraly, a tak je místo odvedení do pekla čekala sladká odměna od Mikuláše a anděla.

A co čerti? Děti hrající týmový sport spojily proti nim své síly a čerti se začali bát o svou výbavu, ale i ocas, rohy apod. Nakonec raději odkráčeli do pekla s prázdnou si zase na rok odpočinout.

Mikuláš se svým doprovodem nicméně dorazí letos do RT TORAX ARENY ještě jednou, a to v rámci sobotního zápasu A mužstva proti HC Frýdek-Místek.