Konec přestupního období přinesl dvě nová jména! Hromadu a Slíže

Konec přestupního období přinesl dvě nová jména! Hromadu a Slíže

Lukáš Bajgar, 02.02.2020
Konec přestupního období 31. 1. 2020 přinesl na posledních chvíli také změny v sestavě HC RT TORAX Poruba 2011, nově byli dopsáni dva hráči, jeden naopak může okusit nově českou extraligu. „Frederik Foltán na střídavé starty může posílit extraligovou Mladou Boleslav,“ přibližuje generální manažer Pavel Hinner.

Všechny novinky v kádru HC RT TORAX Poruba 2011 se točí výhradně a jen kolem postu gólmana. Letošní porubská jednička – Frederik Foltán – formou střídavých startů může nastoupit v extraligové Mladé Boleslavi, kam se hned z pozice dvojky v nedělním utkání podíval. Jak Foltán, tak Dolejš mají jeden limit v pravidlech – pokud by nastoupili po 15. únoru 2020 k extraligovému utkání, nemohli by již nastoupit v dresu HC RT TORAX Poruba 2011.

Dalšími novými tvářemi v Porubě jsou dva brankáři – především druhou ligou ostřílený a dlouholetý držák Vsetína Petr Hromada, jenž letos hájí kasu Kopřivnice, a dorostenec vlastní líhně Marek Slíž. „Petr Hromada je zkušený gólman, který bude, stejně jako talentovaný Marek Slíž, připraven naskočit za A-tým,“ říká Pavel Hinner. Nutno poznamenat, že oba hráči zůstávají kmenovými hráči dosavadních celků.

×
Dnes v 18:00 | Dor.
HC RT TORAX Poruba
HC Oceláři Třinec