Jedinečná šance získat originál předměty klubu: IV. Charitativní týden Chance ligy

Lukáš Bajgar, 11.12.2019
Již jen poslední den zbývá, než se uzavře tradiční Charitativní týden Chance ligy. Pokud chcete přispět i vy, a za odměnu dostat originální porubský suvenýr, pak neváhejte a čtěte dále!

Pojďme společně ukázat, že naše srdce bijí nejen pro hokej, ale také pro dobrou věc. V rámci IV. charitativního týdne Chance ligy probíhá benefiční aukce unikátních klubových předmětů a zážitků. Výtěžek poputuje do projektu Klokánek organizace Fond ohrožených dětí.

AUKCE PROBÍHÁ ZDE

Vydražte si některou z relikvií svého klubu nebo skvělý zážitek. Získáte krásný dárek pro sebe nebo své blízké a navíc podpoříte dobrou věc.

Pro více informací k jednotlivým předmětům a zážitkům se neváhejte zeptat na mailu martinaKramerova@email.cz.