Generální manažer Pavel Hinner se sešel s rodiči nejmenších  hokejistů

Generální manažer Pavel Hinner se sešel s rodiči nejmenších hokejistů

Redakce, 12.11.2019
V pondělí 4. listopadu, kdy byly děti s trenéry na ledě, proběhla schůzka rodičů hokejové přípravky s generálním managerem panem Pavlem Hinnerem (dále jen GM). Cílem schůzky bylo primárně prezentovat a prodiskutovat organizační záležitosti tréninků, utkání a zároveň předat co nejvíce informací o klubu a jeho fungování. Schůzka byla iniciována GM poté, kdy navštívil sobotní trénink hokejové přípravky a zjistil, že rodiče nemají potřebné informace o fungování hokejového klubu.

Schůzka proběhla ve VIP místnosti v prostorách RT TORAX ARENY za velké účasti rodičů těch nejmenších adeptů ledního hokeje. Po uvítání GM rodiče informoval o historii klubu, jeho úspěších, představil strukturu klubu a jeho fungování. Vysvětlil financování činnosti mládežnického klubu a návaznost jednotlivých kategorií, počínaje právě hokejovou přípravkou až po mužstvo juniorů, potažmo seniorský hokej.

Po těchto zásadních informacích o fungování klubu předal GM slovo rodičům a dal prostor k diskuzi a dotazům.

Nejčastější dotazy, na které GM odpovídal, se týkaly zimního stadionu, kabin pro hráče, parkování, broušení bruslí, klubových příspěvků a trenérského obsazení.
GM rodičům vysvětlil, že hokejový klub není vlastníkem zimního stadionu, přestože arena nese název klubu. Ale je zde v nájmu a tak využívání ledové plochy, kabin a všechny služby jsou zpoplatněny.
Vysvětlil, že klub je sice největším nájemcem areálu, ale musí se přizpůsobovat požadavkům provozovatele společnosti SAREZA s.r.o. a vytvořit tak prostor i pro ostatní zájemce. Krasobruslařský klub, komerce a široká veřejnost. Proto ne vždy jsou tréninkové jednotky v ideálních časech. GM také vysvětlil užívání kabin v areálu zimního stadionu v návaznosti na celkový počet kabin a využití ledových ploch v areálu RT TORAX ARENĚ.

Padly i informace o zapojení pana Aloise Hadamczika a pana Miroslava Kusého do tréninkového procesu kategorie hokejové přípravky.
Dále pak GM zodpověděl řadu rodičovských dotazů týkajících se obecné problematiky a fungování mládežnického hokeje.

Po zodpovězení všech dotazů GM poděkoval rodičům za účast na schůzce, která byla i ze strany rodičů hodnocena velice pozitivně. Poděkování, za vyčerpávající odpovědi si od rodičů vyslechl i generální manažer pan Pavel Hinner.